Hero

Jedinečné pracovní příležitosti na Moravě
v USU Software

Zobrazit všechny pozice

About us

Huge USU Logo

O nás

Jsme úspěšná a rozvíjející se zahraniční společnost s celosvětovou působností a tradicí od roku 1977, v České Republice pak působíme již 25 let. Naším cílem je umožnit našim klientům přechod na moderní digitální služby, které zjednoduší, zpřehlední a zautomatizují jejich chod. Naše řešení využívají uživatelé ve více než 187 zemích světa. Stále rosteme a rozšiřujeme naše obchodní aktivity. Více než 750 zaměstnanců po celém světě podporuje naše zákazníky poskytováním chytrých řešení softwaru a služeb. Jsme jeden tým a táhneme za jeden provaz. Bavíme se v práci i mimo kancelář.

85+

zaměstnanců v ČR

1200+

zákazníků celosvětově

teambuildingů, výletů, konferencí a grilovaček

What we do

Co děláme?

USU poskytuje softwarová a servisní řešení pro řízení IT a zákaznického servisu. Díky nim mohou společnosti po celém světě pružně reagovat na měnící se potřeby zákazníků v dnešním digitalizovaném světě. Naše řešení pomáhají firmám zlepšit IT postupy; vyhodnocovat a regovat na podněty jejich zákazníků rychleji, lépe a efektivněji. Výsledkem je pak jedinečný zákaznický zážitek.

Pracujeme na zajímavých projektech pro firmy po celém světě napříč odvětvími jako je bankovnictví a finanční služby, maloobchod, průmysl, služby či státní instituce. Nadšeně objevujeme a používáme technologie jako Angular, React, Kotlin, Docker, Kubernetes, Spring Boot, microservices. Nejsou nám cizí ani klasiky jako Java, Python, BPMN.

Why work with us

Proč pracovat u nás?

Jistota a zázemí silné značky, perspektivní portfolio klientů, díky kterému poptávka po našich řešeních a službách stále stoupá, a zároveň pohodová atmosféra založená na důvěře, díky které nás naše práce o to víc těší: to nás asi vystihuje nejlépe.

Průběžně se staráme o zvyšování kvalifikace a odborný rozvoj našich kolegů. Zajistíme Ti potřebná školení nebo pomůžeme získat certifikaci. Podporujeme kariérní růst v rámci firmy a proto se u nás profesní stagnace nemusíš obávat.

Zažiješ jedinečnou firemní kulturu, spoustu společných zážitků ve firmě i mimo. Máš rád dobrou kávu, pivo, chodíš do posilovny, hraješ online hry nebo deskovky, rád běháš, jezdíš na kole nebo na lyžích? My také, a společně. Každoročně např vyrážíme i s našimi německými kolegy na třídenní konferenci, kde nás čekají přednášky, teambuilding i grilovačka. Jezdíme na lyže do Alp, na kola, do vinného sklípku, pořádáme setkání rodin nebo vánoční večírky, které jsou i pro partnery zaměstnanců.

Michal Zapeca Image

Michal Zápeca

Team Leader Testing

Do USU jsem nastoupil v roce 2004 jako tester jedné z našich aplikací pro korporátní zakazniky, postupem času jsem se začal vice zajímat o vnitřní procesy a prostředí, což vedlo k tomu, že jsem se začal v rámci projektu starat o DevOps. Aktuálně mám jako leader na starosti fungování celého testovacího oddělení.

A to je na USU skvělé, nejsme svázáni s pozicí, pokud máte znalosti a chuť vyzkoušet si novou pracovní oblast, USU vás v tomto směru podpoří.

Miroslav Santavy Image

Miroslav Šantavý

Branch Manager

Do USU jsem nastoupil v roce 1999 jako programátor grafického systému databáze. Tam jsem se ale moc neohřál a s příchodem nového produktu pro sledování událostí jsem se stal jeho vedoucím programátorem. Poté se začala vyvíjet od základů nová generace hlavního produktu USU, která se používá po celém světě dodnes. Stal jsem se Team Leaderem v brněnské části USU, a později potom vedoucím pobočky v Brně.

Za svého působení jsem poznal řadu skvělých lidí a kamarádů, kteří ve většině případů jsou stále v USU, s nimi zažil spoustu firemních večírků a konferencí, najezdil spoustu kilometrů na kole, na vodě a na lyžích. Neméně důležité je také to, že jsem poznal řadu produktů, které využívají ke své práci největší světové firmy. A nakonec se mi také podařilo navštívit některé z těchto firem osobně a seznámit se s jejich stylem života a práce, to vše pod střechou USU.

Maroš Lipták Image

Maroš Lipták

Team Leader Development

V brnenskej pobočke pracujem už takmer 10 rokov. Začínal som na pozícii Business Intelligence developer, pracoval som tiež ako konzultant pri nasadzovaní našich produktov u zákazníkov a dnes vediem vývoj produktov USU Analytics a USU Portal. Programujem v Kotline a starám sa o nasadenie našich mikroslužieb v Kubernetes. Na práci v USU ma baví veľká flexibilita a rozmanitosť. Podieľam sa na návrhu architektúry nových produktov, účastním sa komunikácie s našimi kľúčovými zákazníkmi a mám možnosť meniť naše firemné procesy.

Benefits

Výhody

Latest Jobs

Nejnovější nabídky práce

Hays Microsite jobs listing

Latest jobs

Title Location Salary
Email Notification Service Developer Prostějov, Brno-město
Web Components Developer Prostějov
User Manager Developer Prostějov, Brno-město
Frontend Developer Prostějov, Brno-město podle zkušností
No job found
View all Jobs